DOSTARCZYMY DIETĘ PROSTO POD TWOJE DRZWI

JESTEŚMY W OBRĘBIE PONAD 20 MIEJSCOWOŚCI

Zawsze świeże posiłki pod Twoimi drzwiami


Dieta pudełkowa prosto pod Twoje drzwi? Wystarczy skorzystać z naszej oferty. Codziennie odbieraj zdrowe posiłki z bezpłatną dostawą pod wskazany adres. Wybierz menu, określ kaloryczność swojego planu i otrzymuj każdego dnia zestaw zbilansowanych, smacznych posiłków. Zamówienia dostarczamy w godzinach porannych sześć dni w tygodniu  - od poniedziałku do soboty. Jeśli zamówienie obejmuje weekend, w sobotę kierowca dostarcza dwa zestawy - na sobotę i niedzielę. Dzięki zapewnionym odpowiednim warunkom w czasie transportu możesz cieszyć się pysznymi daniami ze świeżych produktów. Dbamy o punktualność i niezawodność dostaw, aby Klienci mieli pewność, że ich zestawy dotrą na czas.


Sprawdź, czy Twoja miejscowość jest na naszej liście!

W chwili obecnej zamówienia realizujemy na terenie niżej wymienionych miejscowości oraz ich okolic:

 

  Brojce

  Gościno

  Gryfice

  Kamień Pomorski

  Karnice

  Kołobrzeg

  Mrzeżyno

  Niechorze

  Płoty

  Pobierowo

  Pogorzelica

  Pustkowo

  Resko

  Rewal

  Rogowo

  Siemyśl

  Świerzno

  Trzęsacz

Jeśli mieszkasz poza tym obszarem, koniecznie napisz do nas wiadomość przez formularz w zakładce Kontakt lub zadzwoń na numer naszej infolini +48 730 383 133.

 

Dołożymy wszelkich starań, aby nasza dieta dotarła również do Ciebie.

Dostawy realizujemy również poza terenem wyżej wymienionych miejscowości. Opłata za dostawę diety poza bezpłatną strefę ustalana jest indywidualnie - w takiej sytuacji skontaktuj się z nami aby poznać cenę i możliwe godziny dostaw.