POZNAJ NASZE DIETY

WYBIERZ DIETĘ DLA SIEBIE, OKREŚL KALORYCZNOŚĆ

I ROZSMAKUJ SIĘ W ZDROWYCH POSIŁKACH

Proponowany przez nas catering dietetyczny to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób zajętych i zapracowanych, niemających czasu na codzienne samodzielne komponowanie zbilansowanych posiłków. Wybierz jeden z proponowanych przez nas zestawów lub zamów indywidualnie skomponowany jadłospis. Jedź posiłki o stałych porach dnia i zapomnij o podjadaniu i uczuciu głodu. Dzięki naszemu cateringowi dietetycznemu z łatwością wprowadzisz zdrowe nawyki żywieniowe i osiągniesz wymarzone rezultaty w odchudzaniu.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dieta Standard BoxFood

Jest najbardziej popularną dietą, chętnie stosowaną przez osoby odchudzające się. Dieta ta pozwala szybko, ale w rozsądny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów.

Dieta Sport BoxFood

Podstawowym założeniem diety dla sportowca, jest optymalne pokrycie zapotrzebowania na energię, składniki budulcowe i regulujące organizmu.

Dieta Bezcukrowa BoxFood

Dieta z niskim indeksem glikemicznym zawiera dodatki oraz produkty, które powodują bardzo powolny wzrost poziomu glukozy (cukru) we krwi, który bezpośrednio wpływa na ilość wytwarzanej insuliny.

Dieta Wege BoxFood

Dieta która pozwoli wyeliminować ze swojego jadłospisu wszelkiego rodzaju mięsa, w tym drobiu, ryb i owoców morza.

Dieta Fish&Wege BoxFood

Dieta skierowana jest do osób, które w swoim jadłospisie chętnie preferują dania wegetariańskie, ale pozwalają sobie na wprowadzenie do menu ryb oraz  owoców morza.

Dieta GlutenFree BoxFood

Dieta bezglutenowa polega na całkowitym wykluczeniu z jadłospisu produktów zawierających gluten, który obecny jest w produktach tj:

  pszenica (także orkisz),

  jęczmień,

  żyto i owies.

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI